co je to MARKETING?


Toto slovo slyšíme denně a vlastně jsme neustále součástí “nějakého” marketingu, protože kupujeme, vybíráme, spotřebováváme.
Marketing je proces, který hledá co nejkratší cestu mezi zbožím (službou) a zákazníkem, a nemusí to být jen jedna cesta. Rádi se staneme na této cestě za vašimi zákazníky průvodci.
Vytvořit leták, webové stránky a další produkty bez toho, aby měly jednotnou marketingovou koncepci nemusí přinést cílený efekt.


Vladimír Hrubeš má marketing vystudovaný, věnuje základním koncepcím a facebooku, Jarmila Vavřínková pracuje na základních koncepcích a PPC kampaních.

Certifikát digitální garáž

 

 Vše pro firmu

Od tvorby loga, přes vizitky, tištěné katalogy, letáky, weby a internetovou reklamu, až po polepy automobilů a návrhy interiérů.

Firemní tiskoviny

Nezáleží na tom, zda potřebujete vytisknout pár firemních prospektů nebo několik tisíc, jestli potřebujete vizitku či plakát, dodáme vše.  Ukázky tiskovin najdete zde.

weby a vše kolem

Bez internetu jako by firma neexistovala. Vytvoříme  vám webové stránky a pořídíme obsah. O stránky i facebook budeme pečovat. Pošleme do sítě internetovou reklamu. Analýza je samozřejmostí.

Vyfotografujeme 

Máte dobré výrobky? Měli byste mít i pěkné fotografie, které o vaší produkci řeknou více než ten nejlepší popisek. Může to být aranžovaná fotografie nebo vymaskovaná na bílém pozadí.

firma musí být vidět

i mimo internetový svět. Polepy automobilů, venkovní bannery (plachty), označení firem, světelná reklama to vše je neodmyslitelnou součástí firemní identity.

Vše ostatní

Vše to “ostatní” co nese znaky firemního stylu, …je toho mnoho; reklamní předměty, návrhy prodejních prostor, ale i firemní oblečení, hudební produkci na večírek, prostě na co si vzpomenete.

Interiérový a exteriérový design

Navrhneme interiér prodejny tak, aby si vaši zákazníci zboží co nejlépe prohlédli a zároveň se cítili dobře, nejen prodejnu, ale i kancelář nebo výstavní stánek. Zpracujeme návrh barevných variant fasády.

Volná tvorba

Podívejte se, co tvoříme mimo “pracovní náplň”