Interiérový a exteriérový design – vizualizace


Interiéry

Vzorková prodejna Dopos Přelouč, s.r.o. v Přelouči

Úkolem bylo zařídit showroom tak, aby bylo možné předvést zákazníkům zboží – okna a stínicí techniku – na maximálním počtu funkčních vzorků. Vybrat takové barvy, materiálů a vzory nabízeného zboží tak, aby tvořily estetické celky a zároveň byla předvedena okna a stínicí technika korespondující se staršími vesnickými domy i s moderními stavbami.  Součástí návrhu byla skříň s posuvnými panely na vzorky stínicí techniky a originální jednací stůl s bočním krytím.

 

Interiér vzorkové prodejny Dopos v Kolíně.

Úkolem bylo zařídit vzorkovou prodejnu v pronajatých prostorách rychle a s důrazem na vystavené vzorky, nikoliv na vlastní zařízení.


Návrh různých dispozic řešení pergoly u soukromého domu

Návrh vybavení kanceláří (teoretický projekt)


Vše pro firmu

Od tvorby loga, přes vizitky, tištěné katalogy, letáky, weby a internetovou reklamu, až po polepy automobilů a návrhy interiérů.

Marketing je začátek

Se znalostí předností a možností vaší firmy, výhod výrobků a se zmapovanou  konkurencí,  najdeme cílového zákazníka, navrhneme vizuální styl firmy i marketingové možnosti.

Firemní tiskoviny

Nezáleží na tom, zda potřebujete vytisknout pár firemních prospektů nebo několik tisíc, jestli potřebujete vizitku či plakát, dodáme vše.  Ukázky tiskovin najdete zde.

weby a vše kolem

Bez internetu jako by firma neexistovala. Vytvoříme  vám webové stránky a pořídíme obsah. O stránky i facebook budeme pečovat. Pošleme do sítě internetovou reklamu. Analýza je samozřejmostí.

Vyfotografujeme 

Máte dobré výrobky? Měli byste mít i pěkné fotografie, které o vaší produkci řeknou více než ten nejlepší popisek. Může to být aranžovaná fotografie nebo vymaskovaná na bílém pozadí.

firma musí být vidět

i mimo internetový svět. Polepy automobilů, venkovní bannery (plachty), označení firem, světelná reklama to vše je neodmyslitelnou součástí firemní identity.

Vše ostatní

Vše to “ostatní” co nese znaky firemního stylu, …je toho mnoho; reklamní předměty, návrhy prodejních prostor, ale i firemní oblečení, hudební produkci na večírek, prostě na co si vzpomenete.

Volná tvorba

Podívejte se, co tvoříme mimo “pracovní náplň”