vše ostatní


Ano, vše ostatní co se, byť okrajově, týká prezentace firmy či výrobku. Mohou to být reklamní drobnosti například propisovací tužky, tašky na víno, kalendáře, dále provozní materiály – přístrojové štítky, pracovní oblečení, ale i o návrhy vybavení kanceláře. Vše by mělo souviset s firemními barvami, mít jednotný styl.

reklamní předměty

 


 


Firemní textil

 


Interiéry

Vzorková prodejna Dopos Přelouč, s.r.o. v Přelouči

Úkolem bylo zařídit showroom tak, aby bylo možné předvést zákazníkům zboží – okna a stínicí techniku – na maximálním počtu funkčních vzorků. Vybrat takové barvy, materiálů a vzory nabízeného zboží tak, aby tvořily estetické celky a zároveň byla předvedena okna a stínicí technika korespondující se staršími vesnickými domy i s moderními stavbami.

 

Interiér vzorkové prodejny Dopos v Kolíně.

Úkolem bylo zařídit vzorkovou prodejnu v pronajatých prostorách rychle a s důrazem na vystavené vzorky, nikoliv na vlastní zařízení.Vše pro firmu

Od tvorby loga, přes vizitky, tištěné katalogy, letáky, weby a internetovou reklamu, až po polepy automobilů a návrhy interiérů.

Marketing je začátek

Se znalostí předností a možností vaší firmy, výhod výrobků a se zmapovanou  konkurencí,  najdeme cílového zákazníka, navrhneme vizuální styl firmy i marketingové možnosti.

Firemní tiskoviny

Nezáleží na tom, zda potřebujete vytisknout pár firemních prospektů nebo několik tisíc, jestli potřebujete vizitku či plakát, dodáme vše.  Ukázky tiskovin najdete zde.

weby a vše kolem

Bez internetu jako by firma neexistovala. Vytvoříme  vám webové stránky a pořídíme obsah. O stránky i facebook budeme pečovat. Pošleme do sítě internetovou reklamu. Analýza je samozřejmostí.

Vyfotografujeme 

Máte dobré výrobky? Měli byste mít i pěkné fotografie, které o vaší produkci řeknou více než ten nejlepší popisek. Může to být aranžovaná fotografie nebo vymaskovaná na bílém pozadí.

firma musí být vidět

i mimo internetový svět. Polepy automobilů, venkovní bannery (plachty), označení firem, světelná reklama to vše je neodmyslitelnou součástí firemní identity.

Interiérový a exteriérový design

Navrhneme interiér prodejny tak, aby si vaši zákazníci zboží co nejlépe prohlédli a zároveň se cítili dobře, nejen prodejnu, ale i kancelář nebo výstavní stánek. Zpracujeme návrh barevných variant fasády.

Volná tvorba

Podívejte se, co tvoříme mimo “pracovní náplň”