JAVLA design

V logu máme pouze slovo design, i když pro své klienty obstaráváme i marketing a samozřejmě i reklamu:
Pojem design ale zahrnuje vše co má vzhled a obsah. Ano  – vizitka, leták, webové stránky, výstavní stánek, fotografie…
Dbáme na to, aby design pro firmu byl jednotný a obsah byl v souladu s formou a naopak.
V dobách minulých se nepoužívalo slovo design, ale užité umění. Ano, slovo užité je na prvním místě. Zaměřujeme se na to, aby vše co produkujeme mělo užitnou hodnotu, tedy čitelnost a pochopitelnost textů a sdělnost fotografií.

Jarmila:

Jsem romantický technokrat od přírody a tak ve výtvarnu a počítačích jsem se přímo našla.
Na kmeni profese počítačové grafiky vyrůstá mnoho roztodivných výhonků a těžko vzpomínám, kterým z těchto výhonků jsem se za svoji dlouholetou praxi nezabývala.
Od tvorby logotypů přes různé typy tiskovin, polepů automobilů, reklamních předmětů až po interiérové vybavení.

Moje záliby a práce se v mém případě prolínají; od dětství mě oslovovaly textilní materiály, přidal se zájem o bytový design.
A když se něco dělá se zájmem a nasazením, přináší to výsledky. Mnou navržený výstavní stánek pro Dopos na výstavu For Habitat 2017 v Praze byl oceněn cenou TopExpo.

Vladimír:

Vystudoval jsem střední školu zaměřenou na ekonomii a marketing, vnitřní potřeba výtvarné seberealizace mě poté zavedla na Fotografickou školu obor výtvarná fotografie pod vedením Josefa Ptáčka a už zesnulého profesora Ludvíka Barana. Vzdělání jsem završil studiem na Filozofické fakultě v Hradci Králové. Volně se věnuji fotografování a malbě olejem.

Profesně propojuji marketingový obecný přístup a “nadhled” ke konkrétní zakázce se zkušeností s realizací grafické tvorby do reklamních výstupů. Prošel jsem několika grafickými studii a reklamními agenturami a získal mnoho praktických zkušeností s DTP a zejména se specializací na color management a tiskový prepress, s koordinací grafických prací, s vytvářením a úpravou fotografií a s finalizací výsledných reklamních produktů.


 

Na profesní dráze jsme se potkali v grafickém studiu Linus, po ukončení činnosti grafického studia této firmy se naše profesní cesty vzdálily, aby se opět spojily pod názvem JAVLA. Můžeme tak nabídnout mnohaleté zkušenosti a široké spektrum služeb v oboru reklama a marketing.
A na této cestě se potkáváme s menšími a středními firmami, kterým se plně věnujeme, známe sortiment a specifika klientů. Dokážeme “vytušit” záměr klientů, ten poté rozvinout a zrealizovat.

V souladu se současnými trendy minimalizujeme náklady a pracujeme formou home office s možností využití coworkingové kanceláře.  Jindy zvolíme pro setkání s klientem příjemné prostředí kavárny.  Samozřejmě většina naší komunikace s klientem probíhá elektronicky nebo si o zakázce popovídáme prostřednictvím telefonu. V době neomezených tarifů to není problém.

 

 Vše pro firmu

Od tvorby loga, přes vizitky, tištěné katalogy, letáky, weby a internetovou reklamu, až po polepy automobilů a návrhy interiérů.

Marketing je začátek

Se znalostí předností a možností vaší firmy, výhod výrobků a se zmapovanou  konkurencí,  najdeme cílového zákazníka, navrhneme vizuální styl firmy i marketingové možnosti.

Firemní tiskoviny

Nezáleží na tom, zda potřebujete vytisknout pár firemních prospektů nebo několik tisíc, jestli potřebujete vizitku či plakát, dodáme vše.  Ukázky tiskovin najdete zde.

weby a vše kolem

Bez internetu jako by firma neexistovala. Vytvoříme  vám webové stránky a pořídíme obsah. O stránky i facebook budeme pečovat. Pošleme do sítě internetovou reklamu. Analýza je samozřejmostí.

Vyfotografujeme 

Máte dobré výrobky? Měli byste mít i pěkné fotografie, které o vaší produkci řeknou více než ten nejlepší popisek. Může to být aranžovaná fotografie nebo vymaskovaná na bílém pozadí.

firma musí být vidět

i mimo internetový svět. Polepy automobilů, venkovní bannery (plachty), označení firem, světelná reklama to vše je neodmyslitelnou součástí firemní identity.

Vše ostatní

Vše to “ostatní” co nese znaky firemního stylu, …je toho mnoho; reklamní předměty, návrhy prodejních prostor, ale i firemní oblečení, hudební produkci na večírek, prostě na co si vzpomenete.

Interiérový a exteriérový design

Navrhneme interiér prodejny tak, aby si vaši zákazníci zboží co nejlépe prohlédli a zároveň se cítili dobře, nejen prodejnu, ale i kancelář nebo výstavní stánek. Zpracujeme návrh barevných variant fasády.

Volná tvorba

Podívejte se, co tvoříme mimo “pracovní náplň”