Neztrácejte čas hledáním

…kdo vám vytvoří logo,  vytiskne letáky či vizitky, polepí auta, udělá web. Našli jste nás, a to stačí…

Pracujeme hlavně pro menší firmy, které chtějí “k něčemu vypadat”, ale služby velkých agentur s nákladnou produkcí jsou pro ně zbytečně “velkým stojem”.
Nemáme drahé kanceláře a sekretářky, máme svoje hlavy a zkušenosti. Praktikujeme model SB 2 SB – small business to small business. Prostě malá firma pro malé firmy.  Do práce nevstupují žádní prostředníci, tudíž nedochází k informačním šumům.

Jak pracujeme?

Na začátku spolupráce s klientem “se necháme proškolit” v jeho oboru či sortimentu zboží. Musíme vědět co máme nabízet, službu nebo výrobek znát, mít přehled o konkurenci a hledat přednosti či výjimečnost. Sestavíme plán, stanovíme ceny,  optimalizujeme náklady.
Ano, musíte nás seznámit s tím co děláte, ale bude to pouze 1x.  Získané informace uplatníme v katalozích, letácích i webu. Nestane se tak, že v letáku budou jiné informace než na webu, nebo že budou použity jiné formulace.

logo je základ

Spojovacím prvkem firemní identity je logo. Máte-li logotyp vytvořený  – použijeme jej tak jak je, upravíme nebo vytvoříme nový.  A pak už to jde jako po drátku…Marketing je začátek

Se znalostí předností a možností vaší firmy, výhod výrobků a se zmapovanou  konkurencí,  najdeme cílového zákazníka, navrhneme vizuální styl firmy i marketingové možnosti.

Firemní tiskoviny

Nezáleží na tom, zda potřebujete vytisknout pár firemních prospektů nebo několik tisíc, jestli potřebujete vizitku či plakát, dodáme vše.  Ukázky tiskovin najdete zde.

weby a vše kolem

Bez internetu jako by firma neexistovala. Vytvoříme  vám webové stránky a pořídíme obsah. O stránky i facebook budeme pečovat. Pošleme do sítě internetovou reklamu. Analýza je samozřejmostí.

Vyfotografujeme 

Máte dobré výrobky? Měli byste mít i pěkné fotografie, které o vaší produkci řeknou více než ten nejlepší popisek. Může to být aranžovaná fotografie nebo vymaskovaná na bílém pozadí.

firma musí být vidět

i mimo internetový svět. Polepy automobilů, venkovní bannery (plachty), označení firem, světelná reklama to vše je neodmyslitelnou součástí firemní identity.

Vše ostatní

Vše to “ostatní” co nese znaky firemního stylu, …je toho mnoho; reklamní předměty, návrhy prodejních prostor, ale i firemní oblečení, hudební produkci na večírek, prostě na co si vzpomenete.

Interiérový a exteriérový design

Navrhneme interiér prodejny tak, aby si vaši zákazníci zboží co nejlépe prohlédli a zároveň se cítili dobře, nejen prodejnu, ale i kancelář nebo výstavní stánek. Zpracujeme návrh barevných variant fasády.

Volná tvorba

Podívejte se, co tvoříme mimo “pracovní náplň”

 


R E F E R E N C E

Předkládáme vám souhrn prací pro konkrétní firmu tak, aby bylo zřejmé, že jednotný styl firmy má na její vnímání zákazníkem velký vliv.


DOPOS PŘELOUČ, A.S.

Firma Dopos Přelouč není úplně malou firmou – na poli stínicí techniky je významným hráčem. Šíře a rozmanitost spolupráce Jarmily Vavřínkové s touto firmou přesahuje škálu obvyklou pro reklamní či grafické studio.

Tiskoviny a reklamní předměty

produktové letáky, 16ti stránková brožura, bloky, vizitky, tištěná i bannerová reklama (u reklamy na internet pouze grafika), reklamní předměty, chromové logo, šanonky na vzorky.

Dopos - tiskoviny, reklamní předměty, reklamní bannery a šanony na vzorky textilíí a lamel žaluzií

Nová administrativní budova se showroomem

Úkol byl jasný – vtisknout “konfekčním plánům” administrativní budovy charakteristický vzhled, navrhnout expozici včetně výběru vystavených vzorků.

Administrativní budova Dopos s detaily showroomu

Výstavy a vzorková prodejna Kolín

Úkolem stánku pro výstavu For Habitat 2017 bylo zaujmout návštěvníky – hlavně vystaveným zbožím. Měl být spíše útočištěm před ruchem výstavy, než aby útočil (třeba výraznými barvami).
Z technického hlediska byl stánek stavebnice. Výrobu výstavních segmentů si zařizovala firma Dopos sama. To, že zvolená koncepce byla správná, potvrdilo ocenění od oborné poroty zde, i samotná návštěvnost stánku více zde.
V následujícím roce byly použity stejné výstavní segmenty, ale v jiném prostorovém rozvržení a s jinými exponáty.

Dopos - výstavy v Praze včetně ocenění Top Expo

 


Jiří Žabka, truhlářství

Spolupráci s panem Žabkou jsme začali tvorbou nového loga. Následně jsme firmu vybavili vším, co z hlediska marketingu potřebuje.

Produkty

Logotyp, vizitky, letáčky, venkovní bannery, polepy automobilů, potištěná plachta na vozík, samolepicí chromové logo na produkty, návrh pracovního oblečení, webové stránky včetně obsahu, blog, facebook, bannerová internetová reklama, PPC, marketing, podpora designového vývoje produkce firmy.


Firma Dveře Žabka - web, polepy automobilů, vizitky, označení provozovny


.