Přehled tiskovin - katalogy pozvánky, dopisní papírny

Vše co se tiskne


Není důležité vyjmenovávat celý sortiment schovaný pod pojmem firemní tiskoviny, protože výčet by byl široký. Důležité je, že můžeme zpracovat a dodat “na klíč” jakoukoliv položku z tohoto seznamu. Ve vysoké kvalitě, v designu odpovídajícímu firemnímu stylu a nabízenému sortimentu zboží či služeb.


Novoročenka

– je sice drobným, ale příjemným společenským aktem. V poslední době jich každým rokem ubývá, je to škoda. Vzpomenout na přátele, známé, obchodní partnery a potěšit je přáním v dnešní uspěchané době – není přežitek.

Novoročenka pro firmu IT-Support


 


Inzerce

– v novinách, časopisech a různé letáčky byly ještě nedávno nejrozšířenější formou, jak jste mohli své zákazníky informovat o nových produktech či službách. Ale ani v době všudypřítomného internetu nejsou tyto formy předávání informací zcela “mimo”. Naopak, vychází široká škála různě zaměřených tištěných periodik.

 


Letáky a prospekty

samostatné tištěné materiály mohou mít různou podobu od prezentačních letáků, přes informační materiály, slevové letáky až po návod na sestavení nábytku.

 


Katalogy

Ukázky katalogů či přehledy výrobků  předkládáme ve formátu pdf.

 


Časopisy

 


Pozvánky

 

 


Jídelní lístky

 


Dopisní papíry a firemní bloky

 


Vizitky a svatební oznámení

V tomto okamžiku je z důvodů GDPR neuvádíme.


Vektorová grafika

Samozřejmě, má-li být součástí tiskového (ale i elektronického) produktu vektorový obrázek či schéma, jsme schopni vyhovět.


Aby se vše dobře vytisklo…

Nabízíme kompletní moderní DTP (Desktop publishing) služby. Příprava dokumentů na profesionální úrovni zahrnuje:

  • kvalitní sazbu veškerých tiskových a webových materiálů: od vizitky přes prospekt po katalog
  • grafické zpracování návrhu až po finální reklamní nebo informační produkt, vytvoření nebo změna vizuálního stylu Vaší firmy: corporate identity
  • prepress: příprava dokumentů do tisku
  • color management: výsledné barvy odpovídají přesně Vaší představě
  • dílčí grafické práce: retuše, úpravy a montáže fotografií, maskování a ořezy fotografií, přestavění Vaší grafiky do jiných formátů
SAZBA

Vytvoříme Vám profesionální sazbu tiskových materiálů podle typografických pravidel. Sázíme letáky, knihy, časopisy, katalogy. Vybereme vhodný font. Zajistíme překlady dokumentů do světových jazyků. K sazbě dokumentů používáme moderní nástroj Adobe InDesign CC.

GRAFICKÉ ZPRACOVÁNÍ

Ať už máte nějakou základní představu, kterou doladíme k dokonalosti nebo Vám formou několika grafických návrhů pomůžeme nabídnout různá řešení, výsledek bude takový, aby splnil Vaše očekávání.

PREPRESS

Příprava dokumentů do tisku  zahrnuje profesionální technická řešení, která zajišťují to, aby tiskový dokument byl připraven pro tisk na různých tiskových zařízeních jako ofsetový plochý tisk, digitální tisk, flexotisk nebo tisk na rotační tiskárně.

COLOR MANAGEMENT

Color magement znamená správu barev dokumentu zajišťující kontrolu nad barvami. Od výchozího výběru barev, namíchání barev a jejich kombinací přes úpravy barev do barevných prostorů výstupního tiskového zařízení po kontrolu tisku zajišťujeme kompletní kontrolu nad barevným řešením výsledného tiskového produktu.

DÍLČÍ GRAFICKÉ PRÁCE

Provádíme veškeré dílčí grafické práce dle zadání.Vše pro firmu

Od tvorby loga, přes vizitky, tištěné katalogy, letáky, weby a internetovou reklamu, až po polepy automobilů a návrhy interiérů.

Marketing je začátek

Se znalostí předností a možností vaší firmy, výhod výrobků a se zmapovanou  konkurencí,  najdeme cílového zákazníka, navrhneme vizuální styl firmy i marketingové možnosti.

weby a vše kolem

Bez internetu jako by firma neexistovala. Vytvoříme  vám webové stránky a pořídíme obsah. O stránky i facebook budeme pečovat. Pošleme do sítě internetovou reklamu. Analýza je samozřejmostí.

Vyfotografujeme 

Máte dobré výrobky? Měli byste mít i pěkné fotografie, které o vaší produkci řeknou více než ten nejlepší popisek. Může to být aranžovaná fotografie nebo vymaskovaná na bílém pozadí.

firma musí být vidět

i mimo internetový svět. Polepy automobilů, venkovní bannery (plachty), označení firem, světelná reklama to vše je neodmyslitelnou součástí firemní identity.

Vše ostatní

Vše to “ostatní” co nese znaky firemního stylu, …je toho mnoho; reklamní předměty, návrhy prodejních prostor, ale i firemní oblečení, hudební produkci na večírek, prostě na co si vzpomenete.

Interiérový a exteriérový design

Navrhneme interiér prodejny tak, aby si vaši zákazníci zboží co nejlépe prohlédli a zároveň se cítili dobře, nejen prodejnu, ale i kancelář nebo výstavní stánek. Zpracujeme návrh barevných variant fasády.

Volná tvorba

Podívejte se, co tvoříme mimo “pracovní náplň”