Internetové stránky


webová stránka fotolittera

Vytvoříme pro vás internetové responsivní stránky, tedy takové, které budou vypadat dobře i na mobilu. A protože jsme se seznámili s vaší firmou, známe vaše výrobky a jejich přednosti, napíšeme srozumitelné a informačně hodnotné texty. Na druhou stranu najdeme (klíčová) slova, která vaše zákazníky na web přivedou, a aby zákazníků bylo ještě více, vypustíme do sítě PPC reklamu. Analýza je samozřejmostí. Vyfotografujeme  výrobky, které chcete na internetu prezentovat. Obsah internetových stránek budeme spravovat.

 

 


Grafické návrhy webových stránek nebo jejich součásti také připravujeme pro projekty firmy IT-Support s.r.o.  A zároveň, je tato firma pro nás realizuje technologicky složitější zakázky.

Benoma- webové stránky - grafická úprava, realizátor IT-Support

 


Bannerová reklama

Reklamní bannery jsou významnou položkou internetového marketingu, jak v obsahových sítích Adwords a Sklik, tak i na Facebooku.  Tyto grafiky mají jasně daná pravidla a rozměry, které známe.

 


Animované gify

 Vše pro firmu

Od tvorby loga, přes vizitky, tištěné katalogy, letáky, weby a internetovou reklamu, až po polepy automobilů a návrhy interiérů.

Marketing je začátek

Se znalostí předností a možností vaší firmy, výhod výrobků a se zmapovanou  konkurencí,  najdeme cílového zákazníka, navrhneme vizuální styl firmy i marketingové možnosti.

Firemní tiskoviny

Nezáleží na tom, zda potřebujete vytisknout pár firemních prospektů nebo několik tisíc, jestli potřebujete vizitku či plakát, dodáme vše.  Ukázky tiskovin najdete zde.

Vyfotografujeme 

Máte dobré výrobky? Měli byste mít i pěkné fotografie, které o vaší produkci řeknou více než ten nejlepší popisek. Může to být aranžovaná fotografie nebo vymaskovaná na bílém pozadí.

firma musí být vidět

i mimo internetový svět. Polepy automobilů, venkovní bannery (plachty), označení firem, světelná reklama to vše je neodmyslitelnou součástí firemní identity.

Vše ostatní

Vše to “ostatní” co nese znaky firemního stylu, …je toho mnoho; reklamní předměty, návrhy prodejních prostor, ale i firemní oblečení, hudební produkci na večírek, prostě na co si vzpomenete.

Interiérový a exteriérový design

Navrhneme interiér prodejny tak, aby si vaši zákazníci zboží co nejlépe prohlédli a zároveň se cítili dobře, nejen prodejnu, ale i kancelář nebo výstavní stánek. Zpracujeme návrh barevných variant fasády.

Volná tvorba

Podívejte se, co tvoříme mimo “pracovní náplň”